Jak splácet dohodnuté splátky při exekuci účtu?

1 odpověď

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak dlouho má právo exekutor blokovat účet. jsme domluveni, že budu platit nějakou částku a nemůžu, když mi blokují účet. proto mne zajímá, jak dloho mají právo blokovat účet, popř. jak udělat, aby mi jej odblokovali. Děkuji

Dobrý den. Exekuční zablokování účtu trvá 6 měsíců. To, že jste s exekutorem domluven, že budete splácet nějakou částku, není důvodem pro zrušení exekuční blokace účtu. Částku můžete platit i prostřednictvím jiné osoby.