Exekutor zaslal přeplatek exekuce jinému exekutorovi - je to možné?

1 odpověď

Dobrý den, je možné, aby preplatek z jedné ex zaslal exekutor jinému exekutorovi na jinou ex? Exekutoři nemají povinnost zaslat vyúčtování o zlikvidování exekuce? Dekuji

Dobrý den. Exekutor by mohl zaslat přeplatek exekuce jinému exekutorovi v případě, že by šlo o exekuci jiné pohledávky podle § 312 a násl. občanského soudního řádu, tj. jiný exekutor vydal exekuční příkaz, v němž původnímu exekutorovi uložil povinnost k vyplacení pohledávky na vrácení přeplatku. Oznámení o ukončení exekuce není exekutor povinen zasílat povinnému, ten si jej musí vyžádat.