Exekuce - plomba

2 odpovědi

Dobrý den, byla mi exekučně zaplombována nemovitost, kvůli dlužné částce 3465kč. Z účtu mi vzali 9000kč a další strhávali z platu. Telefonicky jsem se informovala a zjistila, že chybí 4500kč, což mi strhli z platu nyní. Jaký bude postup ohledně nemovitosti, pokud je exekuční částka zcela uspokojena? Děkuji Radka A.

Dobrý den. Po zastavení exekuce bude plomba z katastru vymazána.

Děkuji za odpověď. Nahlížela jsem do katastru a tam zjistila, že se něco děje, ale nedozvěděla jsem se nic konkrétního. Měla jsem strach, aby nenařídili prodej, kvůli tak malé částce, i když je už uhrazená exekuce, ale dnes můžou exekutoři všechno