Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.072.722

Dluhy před manželstvím - exekuce na bankovní účet nedlužícího z manželů

1 odpověď

Dobrý den,
je možné postihnout účet manželky pro moje exekuce z doby před manželstvím.
Všechny exekuce byly nařízeny do roku 2010 pro mojí invaliditu, ženu jsem si vzal 2011.
Děkuji Vám za odpověď.
Pavel

Dobrý den,
dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.