Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.076.428

Celková výše dluhu exekuce - je exekutor povinen ho zaslat na žádost exekuovaného dlužníka?

1 odpověď

Dobrý den,
mám exekuci, ale pan Vávra mi nenapsal kolik za co platim i když jsem už ho 2x žádala vždy mi napíše celkovou částku a nikde neuvádí že jsem poslala určitou hotovost. Jsem neslyšící a poslala jsem mu mailem žádost. Mám právo požadovat rospis částek? Děkuji Šulcová

Dobrý den,
dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.