1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné podat trestní oznámení do ciziny a jakým způsobem. Jde o porušení autorského práva. Zcizená věc je na zahraničním serveru a jde o cizince. Děkuji, Zdenka

ODPOVĚĎ:
V rámci mezinárodní spolupráce (v rámci europolu a interpolu) by mělo stačit oznámení na Policii v ČR. Ti by měli předat takovou věc orgánům v zahraničí.