Jsme majitelé luk a lesa v Krkonoších a nyní jsme vyzváni k návrhu na obecní úřad k nahlednutí do územního plánu na vybudování sjezdovky (zábor louky a snad kácení části lesa). Nesouhlasíme, chalupu užíváme k rekreaci a veškeré stavební úpravy změní ráz louky a v zimě nám bude omezen přístup k chalupě. Máme vůbec šanci se ubránit. Děkuji, Marie
ODPOVĚĎ:
Na vyjádření nesouhlasu s obecním územním plánem samozřejmě máte jako vlastníci pozemku nárok. Doporučuji Vám však se obrátit na právníka, který prostuduje Vámi předložené materiály a na základě toho, Vám doporučí postup proti obci.