Moje dcera se bude rozvádět, je na mateřské dovolené, slyšela jsem, že nebude muset platit soudní poplatek Kč 1.000,-. Je to tak? Pavla

ODPOVĚĎ:
Pokud podá návrh na rozvod, bude muset zaplatit soudní poplatek. Pokud je nemajetná, tak v souvislosti s návrhem, ať si podá na soudu žádost o osvobození od soudních poplatků. Bude-li osvobozena, bude jí soudní poplatek vrácen.