Byl jsem nepodmíněně odsouzen za trestní čin, který jsem neudělal. Byl jsem odsouzen pouze na základě nesmyslných e-mailů a sms, které jsem posílal člověku kterému jsem půjčil peníze, on slíbil že mi je vrátí , místo toho mě mě uvedl jako spolupachatele v loupeži kterou spáchal a zmíněné e-maily použil proti mě  Policie vše nedošetřila a okresní soud mě odsoudil za trest loupeže. Krajský soud odvolání uznal letos v březnu a propustil mě z vazby a dal to zpět na okres . aby vše dořešili . Okresní soud však nic neřešil akorát mi snížil trest na 25 měsíců, odvolal jsem se znovu a Krajský soud již mi nevyhověl. Prosím jak se mohu ještě obhájit a dokázat to že policie a okresní soud pochybily ? Děkuji, Petr

ODPOVĚĎ:
Pokud získáte nové důkazy nebo skutečnosti můžete podat žádost o obnovu řízení k soudu, který rozhodoval v prvním stupni. Nebo dovolání k Nejvyššímu soudu, pokud došlo k nějaké procesní chybě. K podání dovolání je třeba zastoupení advokátem, takže budete muset kontaktovat vhodného právního zástupce.