Podepsala jsem smlouvu a plnou moc, a zaplatila zálohu advokátovi,aby mě zastupoval a již jsou to asi tři měsíce a advokát se mnou nekomunikuje, na email neodpovídá, telefon mi nezvedá. Prosím jak mám postupovat? Veronika

ODPOVĚĎ:
Ve Vašem případě oznamte skutečnosti České advokátní komoře, která dohlíží a kontroluje činnost jednotlivých advokátů.
Telefonní číslo na podatelnu ČAK je: 221 729 043.