Můj přítel měl pozastavenu činnost z rozhodnutí Krajského úřadu, odbor dopravy. Mohl se do 15 dnů odvolat dle §86 odst. 1 k vyššímu správnímu orgánu - ministerstvu, což učinil. Dle § 88/1 bylo vše předáno na ministerstvo. Musí ministerstvo dle § 90 odst. 6 odpovědět do 30 dnů jako odvolací správní orgán, nebo pokud neodpoví do 30 dnů, je odvolání platné? Děkuji, Svatava

ODPOVĚĎ:
Odvolání je platné a ministerstvo rozhodne ve stanovené lhůtě. Vyčkejte