Okresní soud rozhodl o nepřiměřeně vysokém výživném na mé dítě. Je možné se odvolat proti rozhodnutí okresního soudu o výši výživného na dítě? Karel

ODPOVĚĎ:
Ano, to samozřejmě možné je. Odvoláte se písemně do 15 dní k odvolacímu soudu.

Ten bude zkoumat rozhodnutí soudu nižsího stupně a vezme event. v potaz změny, které se udály v období mezi soudními jednáními.