S bývalým přítelem máme 2měsíčního syna. Přítel si ho chce brát tak od 5ti měsíců na víkend. Přijde mi, že je to brzy. Navíc se o dítě ani nedokáže postarat, ke všemu potřebuje maminku (matku přítele). Myslíte, že je nějaká šance, aby si přítel mohl brát syna až tak od 1 roku? Děkuji, Sandra

ODPOVĚĎ:
Váš bývalý přítel má právo vidět syna stejně jako Vy, a pokud zajistí adekvátní péči, např. pomocí své maminky, tak to není na škodu. Pokud ale budete v této době stále kojit, tak se domnívám, že odloučení synovi neprospěje, proto bude do ukončení kojení vhodné zajistit vídání otce se synem pomocí kratších návštěv, než po celý víkend.