Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Zjistila jsem, že nám byly ve vyúčtování nákladů na byt za rok 2008 špatně započteny zálohy. Jejich výše je o 4500,- Kč nižší než skutečně zaplacené. Proto se chci zeptat, zda mohu tuto skutečnost reklamovat, i když je to déle než 1 rok. Děkuji Vrtílková

ODPOVĚĎ:
Dokud není záležitost promlčena, vždy máte šanci se domoci nápravy. Pokud nedojde k nápravě po Vaší reklamaci, můžete se domáhat žalobou u soudu vrácení peněz.