Na eshopu tech-shop.cz jsem si objednal na dobírku digitální fotoaparát Panasonic Lumix DMC-LX3 za 1399Kč. Na eshopu bylo u zboží uvedeno : Běžná cena : 11.390Kč, Ušetřite 9.991Kč 88%, Cena 1.399Kč. Po provedení objednávky jsem obdržel potvrzovací email.  Zboží doručují do 2 dní - žádné mi nedorazilo a tel.kontakt je již několik dní nedostupný - emailový kontakt eshopu bez odezvy. Uvedený produkt byl z eshopu stažen a již tam není...
Pokud jsem si zboží objednal a mám potvrzenou objednávku mám možnost se někam obrátit a trvat na doručení zboží? Nebo nemám žádné odvolání? Děkuji za odpověď, Dobromila

ODPOVĚĎ:
Objednávka učiněná prostřednictvím internetového obchodu je pro obchodníka závazná v okamžiku, kdy mu dojde včasné přijetí návrhu ze strany spotřebitele. Z toho vyplývá, že můžete trvat na zaslání zboží za uvedenou cenu. Pokud obchod nezačne komunikovat, jediná šance je obrátit se na soud s žalobou.