Po smrti rodičů jsme s bratrem zdědili každý půlku majetku. Nyní se bratr rozhodl mi tu svou věnovat. Jak postupovat dál? Děkuji. Laura

ODPOVĚĎ:
Je třeba sepsat darovací smlouvu, v níž musíte specifikovat smluvní strany a nemovitost, která je darována a na této smlouvě úředně ověřit podpisy a vložit do katastru nemovitostí. Se sepisem darovací smlouvy se můžete obrátit na advokáta, jejichž seznam najdete na www.advokatikomora.cz