Doplaceni rodičovského příspěvku v insolvencí

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na doplaceni rodičovského příspěvku. Jsem v insolvenci beru rodicak 10 tisíc. A insolvenci platím 2300, - formou darovací smlouvy.. v listopadu se nám narodi dcera a tím pádem nám stát může doplatit 150 tisíc. Na syna. Přijdu o tyto peníze? Nebo mi zůstanou děkuji.

Rodičovský příspěvek se do oddlužení započítává jako příjem. Informujte o této skutečnosti svého insolvenčního správce.