Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.076.367

Půjčka peněz - vypůjčitel chtěl zaslat 4 dobíjecí kupony na mobil, může žádat ušlý zisk když se budoucí věřitel už neozval?

1 odpověď

Dobrý den,
zažádala sem si o půjčku. Budoucí věřitel chtěl po mě zaslat 4 dobíjecí kupóny. Nereagovala jsem. Může po mě vymáhat budoucí věřitel peníze jako ušlý zisk? Nic jsem mu nepodepsala.
Děkuji.

Dobrý den,
jak píšete, k žádnému uzavření smlouvy nedošlo. Tedy ani žádné nároky po Vás ten, kdo Vám půjčku nabízel, žádat nemůže. Zvláště požadovat úhradu formou dobíjecích kupónů je více než nestandardní.