ilustrační obrázek1. POKUSTE SE PODOBNÝ DOTAZ VYHLEDAT.

Web poradny obsahuje  36.300 stránek s dotazy a odpověďmi. Na stejný dotaz se zřejmě již někdo ptal.
Stejný dotaz se může pokusit najít přes VYHLEDÁVÁNÍ.

Pomoci mohou také naše články:

Vše o dědění a vydědění

Společný majetek manželů  Rozvod manželství  Výživné, alimenty - nejčastější dotazy

Proč se nevyplatí ignorovat dopisy    Vymáhání dluhů, směnky  Strašák jménem exekuce

Proč se nevyplatí ignorovat dopisy  Na co nezapomenout při stěhování

2. NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ VE WEBU?
POŠLETE NÁM SVŮJ DOTAZ V PONDĚLÍ PO 10. HODINĚ.

Napište prosím STRUČNĚ základní fakta:

1. kdo (Vy osobně, Váš manžel, partner, zaměstnavatel, zaměstnanec, dlužník, pronajímatel, nájemník, jiná osoba? )
2. co, kde (co se přesně stalo a v jakém sledu, případně kde, byl mezi vámi smluvní nebo jiný vztah? )
3. kdy (kdy k události nebo událostem došlo)

Odpověď na dotaz vyhotovujeme maximálně do měsíce. Část dotazů je odpovězena obratem (cca. 20%), další část do 14 dnů (cca. 70%), zbytek odpovědí je zaslána tazatelům do 30 dnů (cca. 10%).
Doba vyhotovení odpovědi je přímo úměrná složitosti dotazu. Odpověď dostává klient poradny přímo na svůj email.

poslat-dotaz-BPP-panelek

Pokud Váš dotaz spěchá, využijte prosím přednostního dotazování.
Dotazy týkající se  exekucí  ukládejte prosím kdykoliv zde.