1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Mohu si jako člen výkonného týmu spolku (statutární orgán) vystavovat faktury jako OSVČ? Např. za tvorbu webu, videa, grafiky pro spolek apod. ? Děkuji za odpověď a přeji hezký den, Lukáš V.

ODPOVĚĎ:
Ano, jako člen statutárního orgánu můžete spolku vystavovat faktury za odvedenou práci jako OSVČ. Nic v zákonné úpravě tomu nebrání.