Prosím jsem už 2 roky (2018-2020) po insolvenci, avšak věřitel, který mi nedodal papír o dluhu, nebyl do insolvence zahrnut, avšak insolvenci správce o něm věděl, mě teď začíná čím dál tím více vyhrožovat, volá i píše, chci se Vás zeptat, může prosím nějak ne mě? Insolvenci jsem řádně splatila. Děkuji moc za odpověď Eva.

ODPOVĚĎ:
Pokud se věřitel do insolvence nepřihlásil, je to jeho chyba a Vy nejste povinna mu nic platit. Dokonce byste se naopak dopustila porušení podmínek insolvence, kdybyste tomuto věřiteli platila mimo insolvenci. Nejste povinna mu nic platit a nedoporučuji mu cokoliv platit.