Mám v pronájmu nebytový prostor od MČ PRAHA 7 v domě, kde vlastníkem je sdružení vlastníků bytových jednotek SVBJ. V domě nejsou měřiče spotřeby vody. SVBJ chce, aby byly zde instalovány. Kdo platí zakoupení měřiče vody a jejich instalaci. Děkuji, Věra

ODPOVĚĎ NA DOTAZ (odpovězeno 22.08.2013, dotaz č. 4190)
I přesto, že je dotaz poměrně stručný, domnívám se, že se v tomto případě jedná o standardní vybavení, které hradí vlastník nemovitosti.