Sloučení exekucí u více exekutorů - žádost, vzor žádosti

1 odpověď

Dobry den, prosim o radu ohledne sloučeni exekuci jestli tim usetrim takze exekuce
č. 1-datum 12.2.2016, jistina 3995-k zaplaceni 20278kc, exekuce
č. 2-datum 11.6.2015, jistina 923kč, k zaplaceni 16275kc-zbyva zaplatit 14170kč, exekuce č. 3-datum 1.6.2015, jistina 1870kč, k zaplaceni 20000kč, zbyva zaplatit 18170kč a pokud to ma cenu.
Muzete mi napsat jak mam tuto zadost formulovat co všechno musi obsahovat.
Dekuji za odpoved

Zdravím Vás, asi Vás zklamu, neboť žádat o spojení exekucí lze jen v případě, že by byly např. dvě exekuce pro shodné oprávněné (např. dopravní podniky) vedeny u stejného soudního exekutora a návrhy na nařízení exekuce by byly podány ve stejné době, navíc by i stadium vymáhání muselo být stejné. Pokud tyto podmínky nesplňujete, nemá smysl o spojení exekucí žádat.