Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.069.145

Cestovní pojištění - lepší zdravotní pojišťovna nebo pojišťovna doporučená cestovní kanceláří, agenturou?

1 odpověď

Dobrý den,
prosím o radu. Jedu na dovolenou do Španělska a nevím zda je výhodnější se pojistit u svojí zdravotní pojišťovny nebo u pojišťovny kterou nabízí k zájezdu.
Co je výhodnější v případě úrazu na dovolené?
Je v tom rozdíl?
Děkuji za odpověď a Váš čas. S pozdravem Marta

Dobrý den,

Váš dotaz se bohužel netýká žádného právní problému. Navíc, bez znalosti konkrétních podmínek cestovního pojištění jednotlivých pojišťoven ani nelze na takový dotaz odpovědět. Váš dotaz směřuje spíše na pojišťovacího poradce.