ZBAVÍM SE EXEKUCÍ V ČR, KDYŽ SI ZAŘÍDÍM TRVALÝ POBYT NA SK?

1 odpověď

Dobrý den,
v ČR mám spousty exekucí a problémů (především dva záznamy v tr. rejstříku), kde je zpronevěra a zákaz řízení motorových vozidel. Insolvenci mi nedávno soud zrušil, protože se mi podařilo nasekat během insolvence další dluh. Podávat tedy další návrh na insolvenci je nemožné, protože to soud už neschválí.
Napadlo mě, že si zařídím trvalý pobyt na slovensku a to tak, že si například vyřídím čestné prohlášení o tom, že žiji s přítelkyní v bytě na SK déle jak rok. Zbavím se alespoň takto všech dluhů? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dluhů se při změně občanství nezbavíte, trvají, dokud je neuhradíte bez ohledu na to, zda máte české či slovenské občanství.