Exekuce a policejní vyšetřování, následné odsouzení u soudu

1 odpověď

30.6.1998 predani bytu magistratu v Karlových Varech - vymena.
Mereni vody ucetne vse v poradku. Kontrolou 1999
ucetne chyba poslano na adresu, kde jsem nebydlela
a byl vydan platebni rozkaz 2001. Soud zjistil
hledanim, ze tam nebydlim, v 2003 policie - zprava
ze jsem v evidenci obyvatel, ale zdrzuju se na
nezname adrese v Nemecku, tam nebydlim. Soud v Teplicich
zrusil platebni rozkaz 2001 a premistil do Chebu
Na zaklade fikce dorucovani jsem byla odsouzena.

Zdravím Vás, pouze jste popsala stav věci, nenapsala jste již, kdy byla nařízena exekuce a v čem vlastně potřebujete poradit. Bez tohoto Vám asi nepomohu. Zkuste prosím Vás dotaz konkretizovat, například o uvedení data, kdy byla exekuce proti Vám nařízena, kdy jste se o nařízení exekuce dozvěděla, potom Vám budu schopna pomoci, takto bych Vám pouze řekla, abyste podala návrh na zastavení exekuce dle ust. § 55 exekučního řádu (zákon 120/2001 Sb.) ve spojení s ust. § 268 odst. 1 písm. a) občanského soudního řádu (zákon 99/1963 Sb.), s tím, že Vám exekuční titul (rozsudek) nebyl řádně doručen. Vy však budete muset prokázat, kde jste se v době, kdy byl exekuční titul vydán zdržovala a tuto listinu doručit exekutorovi, poté lze argumentovat i tak, že jelikož Vám rozsudek exekuční titul nebyl řádně doručen nemohl nabýt právní moci ani vykonatelností a není tedy možné na jeho základě nařídit a vést exekuci, neboť tento rozsudek Okresního soudu v Chebu je nezpůsobilým exekučním titulem.