Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.072.362

Kam podat návrh na zvýšení výživného - soud nebo Policie ČR?

3 odpovědi

Návrh na zvýšení výživného mužů podat na policii či
soudu? A mužů žádat zvýšit zpětně? Mám to napsat do návrhu? Děkuji

Dobrý den,

návh na zvýšení výživného podejte u soudu, můžete žádat dlužné výživné i 3 roky zpětně (jde-li o nezletilé dítě), zpětně lze žádat i zvýšení výživného.

Vzor naleznete zde: ODKAZ

Pod vzorem je obsažen krátký komentář. Toto podání je osvobozeno od soudních poplatků.

Detailní stránka o výživném vizte zde:
ODKAZ

Máte prosím další dotaz nebo potřebujete něco ujasnit?

ne dekuji poradili jste me.

Všechny podstatné informace týkající se výživného vizte zde: ODKAZ
Doporučuji stránku přečíst. Dozvíte se mnoho informací ve věci výživného.