Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.072.195

Exekuce na promlčený dluh - dodatečná námitka promlčení dluhu

1 odpověď

Dobrý den,
přítel má nějaké nesplacené závazky z roku 2000-2005, exekuční řízení bylo ale nařízeno až 2014, takže po promlčecí lhůtě.
Nepodal námitku promlčení. Může tak ještě učinit, přetože exekuční řízení už proběhlo a něco už zaplatil?

Dobrý den,

dotazy týkající se výkonu exekuce můžete kdykoliv uložit přímo exekučnímu koncipientovi na následujícím odkaze:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/home/dotazy-exekuce.html

Bude Vám odpovězeno zhruba do 3 dnů.