Poslala jsem 4.9.2019 podnět k prošetření možného zneužití veřejných prostředků ze strany obecního úřadu na krajský úřad - nadhodnocená faktura za služby pro obec. Do kdy bych mohla dostat odpověď, zda se tím nějaký kontrolní odbor zabývá? Dosud nemám ani žádnou reakci na můj podnět. Děkuji, Běla.

ODPOVĚĎ:
Obecně lze očekávat odpověď do 30 dnů, ve složitějších případech i déle, a to např. pokud by se do celé záležitosti vložila policie z důvodu podezření, že došlo ke spáchání trestného činu.
Doporučuji obrátit se s dotazem, v jakém stavu je Váš podnět, na krajský úřad, kterému jste podnět zasílala.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Podnět k prošetření možného zneužití veřejných prostředků obecním úřadem - podnět podaný na Krajský úřad