Chtěla bych se zeptat, jak probíhá dále soud, pokud klient advokátní kanceláře, který prostřednictví této kanceláře žádá soudně vrácení peněz, zemře. Spor není ukončen. Rodina o sporu neví. Děkuji za odpověď Jiřina.

ODPOVĚĎ:
Spor tímto nezaniká, soud by měl počkat na to, jak dopadne dědické řízení, tj. kdo se stane nástupcem zemřelého klienta, na základě toho pak soud usnesením rozhodne o tom, že v řízení bude pokračováno s tímto nástupcem.