1 1 1 1 1 Hodnocení 4.00 (1 hlas)

Jak napsat dopis soudu, že splácíme společnosti Chytrý nájem. Dostali jsme od nich dopis, že do dnešního dne jsme uhradili pouze 2.000 Kč a celkově jsme jim poslali skoro 50.000 Kč. Máme výpisy od banky.

ODPOVĚĎ:
Pokud je již věc ve fázi soudního řízení, tak jednoduše k soudu napište, kolik jste uhradili a doložte kopie výpisů. Pokud to ještě není ve fázi soudního řízení napište rovnou Chytrému nájmu, kolik jste uhradili a opět doložte kopie výpisů.