Chtěl bych se zeptat, kolik stojí pojištění právní ochrany a komu a zda se vyplatí. Děkuji, Robert.

cena ceník
ODPOVĚĎ:
Pojištění právní ochrany se sjednává minimálně na rok a zahrnuje krytí nákladů na všechny právní spory, a nejen to, pojišťovna, která jej poskytuje, tak nabídne i vlastní právníky k řešení situace. Tzn. že v momentě, kdy se např. dostanu do nějakého sporu, tak se obrátím na pojišťovnu a ona mi v podstatě zajistí svého právníka a současně uhradí veškeré náklady spojené s právním zastoupením, případně i se soudními výlohami.
Určitě se toto pojištění vyplatí všem, kteří se mohou dostat do potenciálního konfliktu, kde potřebují právníka, a za normálních okolností by na něj třeba neměli finanční prostředky. Toto připojištění lze počítat v řádu tisíců korun ročně.