1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Naši jsou rozvedení už 12 let (od 2009). Od soudu měli vyrovnání, že matka dá byt po dědovi otci. Matka byt prodala a dala otci 1.100.000 Kč, on s částkou souhlasil, převzal, neodvolal se. Teď po půl roce vyhrožuje matce, že si zjistil cenu, atd. Bojíme se, aby jí nedal k soudu. Kdyby mu byt dala, tak by mu to zabavila exekuce, neměl by vůbec nic.

Takhle si zaplatil exekucí i peníze mu zbyly. Máme se bát nebo to jen zkouší? Děkuji za odpověď. Myslím si, že by za prvé musel vše vrátit a on na to nemá nemá už peníze! Tamara.

ODPOVĚĎ:
Není reálné, že by otec byl s jakoukoliv žalobou úspěšný. Pokud měli částku soudem odsouhlasenou, není reálné se domáhat nějaké neplatnosti. Soudního řízení se obávat nemusíte. I pokud by otec žalobu podal, s největší pravděpodobností úspěšný nebude.