V roce 2017 jsem byla v měsících 01/2017 - 02/2017 zaměstnána u zaměstnavatele A, 02/2017 u zaměstnavatele B a 03/2017 – 10/2017 znova u zaměstnavatele A. Od 11/2012 do 12/2017 evidována na pracovním úřadě. Příjmy pouze ze zaměstnání. Jaké příjmy potvrzuji za dobu, co jsem na Pracovním úřadě? A jak se tyto dokládají? Děkuji, Lada.

ODPOVĚĎ:
Doložení příjmů a způsob tohoto doložení závisí na dávce, o kterou bude žádáno. Formuláře i s návodem na jejich vyplnění najdete na webových stránkách: https://formulare.mpsv.cz/oknouze/cs/welcome/forms.jsp

> Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Sociální dávka a doložení příjmů ze zaměstnání a za dobu evidence na ÚP