Dobrý den,mám 2 děti ve své péči (syn 16 a dcera 1 rok). Bývalý manžel se mnou nekomunikuje a s dětmi se téměř nestýká (syn 0,5-1h měsíčně, dcerku neviděl ani se o ni nezajímá půl roku). Je možné stanovit dětem osobu, která se o ně bude starat např. v případě, že budu muset do nemocnice? Děkuji, Monika













