Byla jsem napálena na Facebooku, a to firmou NÁBYTEK ŠTĚSTÍ. Vylákaly ze mě přes SMS peníze, mám vše nafocené, ty zprávy co mě posílali a slibovali, že vše uhradí. Vyhrála jsem prý dětský pokoj, tak jsem jim naletěla. Je nějaká šance ty peníze získat zpět? Mám dojít na policii podat trestní oznámení, nebo jak postupovat? Děkuji za radu, Dita.

ODPOVĚĎ:
Šance zde je, můžete se, jak sama uvádíte, obrátit na Policii ČR a podat trestní oznámení na tuto společnost, popř. i na konkrétní osoby, přičemž v rámci trestního řízení máte právo uplatňovat svůj nárok.
Konkrétní postup pak bude záležet nejen na tom, co se podaří prokázat, ale také na podkladech, které máte k dispozici.