Chtěla bych požádat o vysvětlení § 88 SZ. Jaký je rozdíl mezi "Plánovací smlouvou", která byla uvedena v § 88 zákona č. 183/2006 Sb. a "Smlouvou", která je uvedena v § 88 po novele č. 225/2017 Sb. , zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu, která je účinná od 01.01.2018?

Jaký je rozdíl v daném § 88 v dřívějším znění a nynějším znění? Co ze změny vyplynulo? Jak lze § 88 nyní chápat a jak byl chápán před změnou? Děkuji, Helena

ODPOVĚĎ:
Po shlédnutí obou ustanovení konstatuji, že žádný rozdíl v daných zněních nevidím a mám za to, že žádný rozdíl v nich není. § 88 lze chápat stejně, jako jeho znění před změnou.

> Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Rozdíl mezi smlouvou a plánovací smlouvou (§88 zákona č. 183/2006 Sb.)