Pokud žalovaný podá odpor, máme právo vidět přílohu, kterou poslal soudu spolu s odporem? Došla nám jen věta kterou napsal, ale nevidíme tu přílohu, na které staví svou obranu. Požádát o to soud, právníka aby to vyřídil? Děkuji za odpověď. Eleonora

ODPOVĚĎ:
Máte právo nahlížet do celého soudního spisu a máte právo vidět všechny listiny k Vašemu sporu se vážící. Nejlepší by tedy bylo objednat se k soudu na nahlížení do spisu a celý spis nafotit nebo tím samozřejmě můžete pověřit Vašeho zástupce.

> Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Důvod pro podání odporu dlužníkem proti platebnímu rozkazu - může důvod znát věřitel?