Dobrý den, synovi bude v srpnu 18 let, bydlí s bývalou manželkou v bytě. Mám výživné platit na účet bývalé manželky nebo dospělého dítěte? Martin

ODPOVĚĎ:
Zjistěte si od svého potomka číslo účtu a peníze posílejte jemu. Je plnoletý a jako takový má právo s výživným nakládat dle svého uvážení. Peníze od dovršeného 18. roku věku již nenáleží jeho matce.