Chtěla jsem se zeptat já jsem podala žádost o rozvod (manžel mě napadl, jeho nevěry) + vyživovací povinnost na mě (od roku 2005 má svůj účet a nedá mi peníze, ale platí nájem a pojistky mé i děti, občas něco koupí) a na děti.
Asi za 14 dní podal i on žádost o rozvod. Byla jsem předvolaná na sociálku, kde jsem odpovídala na otázky přiznala jsem jsem, že uvažuji o stažení rozvodu kvůli dětem  a zhoršení ve škole.

Dnes přišel dopis s termínem na úpravu výchovy a výživy děti. A chtěla jsem se zeptat, mohu stáhnout svou žádost o rozvod i teď nebo už je pozdě a stačí jen má nebo musí i manžel? Děkuji, Lenka

ODPOVĚĎ:
Svou žádost o rozvod stáhnout můžete. Pokud ji však podal i manžel, nebude to mít na řízení žádný vliv a řízení poběží i nadále.