Počet stránek ve webu: 36.804

Pomohla Vám poradna? Pomozte poradně darem uhradit služby jejích právníků.
Číslo bankovního účtu: 2500220711 / 2010 . Děkujeme! Financování poradny - info.
Dne 29.9.2010 se rozvádím podle §24a, ale jsem 3 měsíce těhotná s mým novým přítelem, takže dítě se narodí dříve než 300 dní po rozvodu.
Potřebovala bych zjistit, jestli by pomohla svatba s otcem dítěte a nebo stejně bude muset dojít k soudnímu jednání o popření otcovství? Děkuji, Zdenka


ODPOVĚĎ:
Pokud budete již vdaná za současného přítele, bude on považován za otce dítěte. Jinak bude muset dojít k soudnímu řízení o popření otcovství Vaším současným manželem.