1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)
Mám na vás dotaz ohledně podepsání otcovství. Mé dceři je v této době 5 měsíců a nemám do této doby podepsané otcovství. Otec dítěte se zdráhá a já teď nevím jak přesně postupovat. Chci se zeptat, zda na to jsou přímo nějaké formuláře anebo to musím sepsat na soud sama. Pokud nejsou žádné formuláře, tak bych vás chtěla poprosit o radu jak správně návrh k soudu zformulovat. Děkuji, Blanka

ODPOVĚĎ:
Nedošlo-li k určení otcovství souhlasným prohlášením rodičů, můžete navrhnout soudu, aby určil kdo je otcem dítěte.
Na této internetové adrese naleznete vzor žaloby - http://www.zbynekmlcoch.cz/info/vzory_pravnich_smluv/zaloba_o_urceni_otcovstvi_vzor_zdarma_ke_stazeni.html