2009 jsem měl pracovní úraz na jehož základě pobírám rentu, bohužel nedávno se mi stal opět pracovní úraz, kdy byla postižena druhá končetina. Můj dotaz zní, zda pobírání renty nebude díky tomuto pracovnímu úrazu během pracovní neschopnosti a i nadále dotčeno. Děkuji, Radovan

ODPOVĚĎ:
Podstatnou okolností je fakt, zda k druhému úrazu došlo u stejného zaměstnavatele a zda tento druhý úraz bude mít dopad na Váš pracovní potenciál. Renta může být i vyšší, než byla doposud.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Zvýšení renty po druhém pracovním úrazu, úraze - může k tomu dojít?