Po výměně prahů v autoservisu způsobem, který autoservis navrhl, tyto následně korodují. Vadu jsem reklamoval. Autoservis říká, že ochranný nástřik, který původně aplikoval nestačí a prahy musí být nalakovány, což je dražší povrchová úprava. S tím jsem souhlasil a lakování, které je proti původnímu rozsahu práce navíc, zaplatím. Aby ale mohly být prahy nalakovány, je třeba provést demontáž a následnou montáž dveří. Domnívám se, že tuto práci bych již platit neměl, neboť demontáž/montáž dveří bylo třeba provést i pro nanesení původního nástřiku a již jsem tuto práci tedy jednou platil. Je tomu tak? Děkuji. Mirek

ODPOVĚĎ:
Dobrý den,
pokud je následující další oprava opět vázána na práce, jako je demontáž, pak je to součástí opravy jako celku, proto Vám ji může autoservis naúčtovat znova.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:
Reklamace koroze, korodování nově navařených prahů auta, automobilu, vozidla