OSVČ uplatuje náklady % z příjmů.
1) Dotaz: kolik % lze uplatnit u "Konzultační a poradenské činnosti"
2) kolik % u činnosti "Měření a analýzy"
Děkuji Kamil

ODPOVĚĎ:
Názvy činností, tak jak je uvádíte, patří do oblasti živnostenského podnikání (obory činností živnosti volné), pro obě Vámi dotazované činnosti platí podle §7 odstavce 7 zákona o daních z příjmů výdajový paušál ve výši 60 %.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Výdajový paušál - uplatnění nákladů na marketingovou konzultaci, poradenství, měření a analýzu