Dlužím společnosti Home Credit. Nemám zaměstnání a jsem sama s dvěma dětmi. Psala jsem společnosti Home Credit v jaké jsem situaci, ale marně. Společnost to předala advokátům a přišel mi dopis z rozhodčího řízení. Poslala jsem na účet Home Creditu 10.000Kč, ale chybí mi 5000Kč. A pak musím zaplatit i advokáty. Hrozí mi už jen exekuce? Mám nějakou šanci? Děkuji, Radka

ODPOVĚĎ:
Exekuce Vám hrozí, a pravděpodobně bude i nařízena. O jejím nařízení budete písemně vyrozuměna. Šance v těchto případech bohužel žádná jiná než zaplacení není. Je mi líto, společnost postupuje v souladu se smluvními podmínkami a právem.