Centrální evidence exekucí CEE ČR - existuje jiný registru exekucí než CEE?

1 odpověď

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde mohu zjistit všechny pohledávky a exekuce kromě CEE, tam žádnou exekuci nemám a přesto se mi stále objevují nové. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Jiná oficiální a úplná evidence než CEE neexistuje.