Právo na nájem ?

1 odpověď

Dobrý večer já jsem vlastníkem druzstvnijo bytu v kterém moje Mamma bydlela po úmrtí jsem se domluvila s bratrem ze tam muže bydlet a ze mi bude platit nájemné bohužel to byla domluva ústní on dokonce věž mého souhlasu si nastěhoval jiného nájemníka a teď po osmi letech co mi zničil být odejde bez toho ze mi nedá nic na opravu anechce mi dat ani korunu chci se zeptat on má právo na své straně anebo mužů z nej něco vymáhat dekuji

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.