Uznání dluhu pod nátlakem

1 odpověď

Dobrý den pane doktote obracím se na vás naléhavě neb nevím opravdu už kudy kam. Doplatila jsem v roce 2017 uspěšně insolvenci. jeden veřitel se umyslně nepřihlásil a teď mě pod nátlakem donutil podepsat uznání dluhu. Bála jsem se o život, vyhrožoval mi gorylami. prosím pomozte mi. Já už nemohu.

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.