exekuce - odškrtnuto

3 odpovědi

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, písemně jsem se dotázala na Okresní soud na exekuční řízení proti mé osobě, přišel seznam exekucí, kde je napsáno odškrtnuto. Znamená to tedy, že exekuce je již ukončená.
Děkuji za odpověd

Dobrý den, mám za to, že je tomu tak. V případě pochybností se však neváhejte na dotčeném soudu telefonicky zeptat, na infocentru by Vám měli Vaše dotazy zodpovědět.

DOBRÝ DEN UDALA JSEM SI LUSTRACI U SOUDU U EXEKUCI MAM POD CISLEM JEDNACIM NAPSANO ODSKRTNUTO CO TO ZNAMENA DEKUJI

Dobrý den, tato poznámka v soudním spisu znamená, že je daná věc u soudu skončena.